MONIQUENWERK DE WEBSHOP
Welkom bij de webshop van moniquenwerk broderie d’art. Hier vind je materialen en gereedschappen voor broderie d’art, goldwork en freestyle broderie en aanverwante handwerktechnieken zoals ik die zelf gebruik in m’n lessen en cursussen. Niet alles wat de winkel te bieden heeft staat op de webshop. Zoek je iets dat niet in de webshop te vinden is neem dan even contact op, mogelijk heb ik het wel in de winkel.
Kleurservice: aarzel je over de kleur van een produkt, dan kan ik altijd op verzoek een kleurvergelijking maken met de kleurnummers van DMC.
LEVERTIJD:
bestellingen worden verwerkt op volgorde van binnenkomst, binnen 3-6 werkdagen. Deze webshop is een service aan mijn klanten, naast mijn werk als docent en beeldend kunstenaar/ambachtelijk maker. het moment van verzending is afhankelijk van mijn overige werkzaamheden als docent, werk in opdracht en werkzaamheden op lokatie.
minimum aankoopbedrag €10
Soutacheband en koord zijn de basismaterialen voor passementen, maar kunnen ook in een verrijking in borduurwerk zijn door volume en reliëf toe te voegen.
Soutache, een verbastering van het hongaarse "sujtás", is een in visgraat gevlochten bandje met 2 katoenen kernen dat ideaal is voor het maken van gebogen vormen en het vlechten van passementen en knopen.

